533 022 2929WhatsApp İletişim

Hoşgeldiniz. Bugün

HAKKIMIZDA

Ana Sayfa » HAKKIMIZDA

Şirketimiz 2009 yılında şahıs firmasıyla TCDD ye yönelik elektronik yazılımsal olarak telemetri sistemleri üzerine  saha çalışmalarına başlamıştır.

2013 yılında şahıs firmasını limited şirketi olarak değiştirip kurumsal olarak çalışmalarına başlamıştır. İştigal konularını ve fiziki hacmini hızla kat eden firmamız, trafik güvenliği amaçlı geri sayıcılar, elektronik ve yazılımsal proje geliştirip sahada sorunsuz çalışabilecek yapıda ürünleri üretmeyi hedeflemiş ve başarmıştır.

2017 yılında 650m2 olan iş yerini,  1500m2 kapalı, 800m2 açık alanla faaliyetlerine siz değerli bayilerine daha iyi hizmet verebilmek için durmadan çalışmalarına devam etmektedir.

Güneş enerjili sistemler içerisinde LED’li trafik levhaları üretimi, aydınlatma, tarımsal sulama projelerini tamamlamıştır.

Trafik sinyalizasyon sistemlerinde spesifik ürünler tasarlamaktadır.  Geri sayıcılar üzerine bir çok ürün tasarlamış ve satışa sunmuştur.

Trafik güvenliği ürünlerinde Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla iş partnerliği yapmaktadır.

Üretici pozisyonunu benimseyerek kurumsal müşterilerle partner olarak çalışmaktadır. Türkiye genelinde bir çok bayi sistemi oluşturmayı başarmıştır.

 

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.

 

 

27 Haziran 2016

Facebook'ta Biz

  • Kategoriler